Shine Club TarnĂłwDrukarnia Tarnów i producent reklam

 
Ostatnie pożegnanie "Pana Frania"
W dniu dzisiejszym w wieku 95 lat zmarł długoletni członek oraz księgowy Auto Moto Klubu Tarnowskiego, nagrodzony złotą odznaką Polskiego Związku Motorowego Franciszek Zieliński.
Msza Święta zostanie odprawiona w czwartek 9 lutego o godz. 14.00 w Kościele parafialnym w... [więcej]
Dodał: admin, dnia 07.02.2017, 21:05


10. Tarnowska Moto-Orkiestra zakończona.
Auto Moto Klub Tarnowski zorganizował na torze Motodrom Tarnów OPEN DRIVE jubileuszową-dziesiątą edycję Tarnowskiej Moto-Orkiestry.

W programie imprezy był m.in.:
- SuperSprint dla kierowców amatorów,
- rajdowe TAXI - licytacje przejazdów dla widzów,
- wystawa samochodów zabytkowych oraz motocykli.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i licytacje na miejscu... [więcej]
Dodał: admin, dnia 21.01.2017, 20:32


10. Tarnowska Moto-Orkiestra
Auto Moto Klub Tarnowski oraz Motodrom Tarnów OPEN DRIVE zapraszają wszystkich miłośników motorsportu na jubileuszową-dziesiątą edycję Tarnowskiej Moto-Orkiestry.

Impreza w ramach XXV Tarnowskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się tym razem w Zbylitowskiej Górze na torze Motodrom Tarnów.

W... [więcej]
Dodał: admin, dnia 01.01.2017, 15:25


Nasze załogi po 16. Jasielskim Samochodowym Rajdzie Niepodległości
Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego zaprosił miłośników sportów motorowych i mocnych wrażeń, na rajd samochodowy tj.: „16. Jasielski Samochodowy Rajd Niepodległości”, który odbył się w dniu 11 listopada 2016r.

Była to kolejna „7 Runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w... [więcej]
Dodał: admin, dnia 19.11.2016, 22:27


Sukces na zakończenie sezonu.
W miniony weekend na nowo wybudowanym torze w Słomczynie odbyły się ostatnie rundy kartingowej serii Rotax Max Challenge Poland, w których niewątpliwy sukces odniósł jeden z najmłodszych kierowców - Maciej Gładysz z Gładysz Karting Team.

To był niezwykły debiut słomczyńskiego... [więcej]
Dodał: admin, dnia 22.09.2016, 20:36


Załogi AMK Tarnowskiego po 2. Rajdzie Grodzkim.
W miniony weekend odbył się 2 Rajd Grodzki. Rajd stanowił 5 rundę Historycznego Rajdowego Pucharu Polski, 2 rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia oraz 2 rundę Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super KJS.

Tym razem impreza została przeniesiona do województwa... [więcej]
Dodał: admin, dnia 31.08.2016, 15:46


Zacięty finał mistrzostw Polski
W miniony weekend w Zielonej Górze odbył się finałowy weekend Kartingowych Mistrzostw Polski. W imprezie wystartowało wielu kierowców z Polski oraz zagranicy, którzy walczyli o tytuły mistrzowskie w 2016 roku. W najmłodszej kategorii Rotax Micro Max nie mogło zabraknąć... [więcej]
Dodał: admin, dnia 31.08.2016, 15:21


Maciej Gładysz świetnie w Toruniu!
W Toruniu zakończył się kolejny weekend wyścigowy Rotax Max Challenge Poland. Fantastycznie zaprezentował się w zawodach jeden z najmłodszych kierowców kategorii Micro Max Maciej Gładysz. Niestety w rywalizacji nie mogła uczestniczyć jego starsza siostra Natalia. Problemy zdrowotne wykluczyły ją... [więcej]
Dodał: admin, dnia 06.08.2016, 12:43


Ze zmiennym szczęściem w Bydgoszczy
W Bydgoszczy zakończyła się pierwsza seria Kartingowych Mistrzostw Polski. W najważniejszej imprezie sezonu nie mogło zabraknąć dwójki kierowców Gładysz Karting Team. Natalia i Maciej Gładyszowie walczyli o punkty w najliczniejszej kategorii Rotax Micro Max. Weekend obiecująco rozpoczął młodszy z... [więcej]
Dodał: admin, dnia 19.07.2016, 16:35


Krzysztof Kłusak liderem klasyfikacji generalnej Junior Cup Rally & Race
Szymon Gawenda wygrywa II rundę zawodów Junior Cup Rally & Race. Krzysztof Kłusak zajmuje drugie miejsce i jest po dwóch seriach zawodów, liderem klasyfikacji generalnej JCR&R.

Maciej Skuza po dobrej jeździe zajmuje III miejsce.
II Runda zawodów Junior Cup Rally... [więcej]
Dodał: admin, dnia 11.07.2016, 23:14


Krzysztof Kłusak drugi w Junior Cup Rally & Race
Krzysztof Kłusak wystartował w I Rundzie zawodów z cyklu Junior Cup Rally & Race i zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej tej imprezy.

Zawodnik AMK Tarnów był w tym dniu gorszy tylko od rewelacyjne jadącego Karola Dudy.

Walka o... [więcej]
Dodał: admin, dnia 22.06.2016, 23:08


Świetna walka tarnowian w Poznaniu!
W niedzielę na torze Poznań w Przeźmierowie zakończył się czwarty weekend wyścigowy Rotax Max Challenge Poland. Na najdłuższym i najszybszym kartodromie w Polsce wystartowała również dwójka kierowców zespołu Gładysz Karting Team, Natalia i Maciej, którzy zaliczyli kolejny bardzo dobry... [więcej]
Dodał: admin, dnia 13.06.2016, 22:32<< 4 z 58 >>

Powered by PsNews