Shine Club TarnĂłw

Ogłoszenia motoryzacyjneFirma reklamowa - Drukarnia Tarnów

 
Krzysztof Kłusak liderem klasyfikacji generalnej Junior Cup Rally & Race
Szymon Gawenda wygrywa II rundę zawodów Junior Cup Rally & Race. Krzysztof Kłusak zajmuje drugie miejsce i jest po dwóch seriach zawodów, liderem klasyfikacji generalnej JCR&R.

Maciej Skuza po dobrej jeździe zajmuje III miejsce.
II Runda zawodów Junior Cup Rally & Race rozpoczęła weekendowy MOTO SHOW na torze Motodrom Tarnów w Zbylitowskiej Górze. Na torze pojawili się nie tylko kierowcy startujący w zawodach, ale również zespoły tuningowe i drifterzy.

Pod nieobecność zdecydowanego faworyta zawodów Karola Duda szanse na zwycięstwo miało kilku kierowców, wśród nich był Jakub Kłęk. Jednak po serii treningowej, rajdowy Opel Astra Jakuba Kłęka odmówił posłuszeństwa i Mistrz Polski w kartingu halowym musiał wycofać się z walki o zwycięstwo w kategorii juniorskiej. Po pierwszej próbie czasowej najlepszy był Szymon Gawenda (02,22,31),drugi Krzysztof Kłusak (02,26,33), a trzecie miejsce zajmował Maciej Skuza (02,35,93). Drugi przejazd to wspaniała walka o zwycięstwo pomiędzy Szymon Gawenda a Krzysztof Kłusak. Szymon w drugiej próbie czasowej popełnia
błąd ,który kosztuje go kilka sekund i uzyskuje czas 02,27,14. Krzysztof Kłusak kończy drugi przejazd z czasem 02,25,67, ale zalicza 5 sekund kary za dotknięcie opony i zwycięzcą II rundy JCR&R zostaje Szymon Gawenda.

O zwycięstwo w klasie OPEN, walka rozegrała się pomiędzy faworytem Robertem Tulicki i Wojtkiem Rędzina. Debiutujący na torze 21 letni kierowca minimalnie przegrał walkę o zwycięstwo z utytułowanym Robertem Tulickim. Trzecie miejsce w klasie OPEN zajął Szymon Piwowarczyk. Zawodnicy stoczyli bardzo zaciętą i emocjonującą walkę, widowiskowo Fordem Sierra jechał Marcin Dębicki, który przypomniał stare, dobre czasy tej marki w rajdach samochodowych.

Zawodnik AMK Tarnów Krzysztof Kłusak liderem klasyfikacji generalnej Junior Cup Rally & Race.

Klasyfikacja Generalna JCR&R po dwóch rundach.
I. Krzysztof Kłusak 180 pkt.
II. Szymon Gawenda 170 pkt.
III.Maciej Skuza 160 pkt.
IV. Karol Duda 100 pkt.
V. Kamil Boda 70 pkt.
VI. Jakub Kłęk 60 pkt.

Klasyfikacja OPEN po dwóch rundach.
I. Robert Tulicki 100 pkt.
II. Marcin Gawron 100 pkt.
III.Wojciech Rędzina 90 pkt.
IV.Karolina Mochylska 90 pkt.
V. Szymon Piwowarczyk 80 pkt.
VI. Sebastian Pyrcz 80 pkt.
VII. Marcin Dębicki 70 pkt.
VIII. Dominik Hajduk 60 pkt.
Dodał: admin, dnia 11.07.2016, 23:14


Powered by PsNews