Shine Club TarnĂłwDrukarnia Tarnów i producent reklam

 
Załogi naszego klubu wystartują w 8. Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza
Już w najbliższy weekend odbędzie się 8. Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.

Sobotnie zmagania rozpoczną się Odcinkami Specjalnymi rozgrywanymi na terenie Strefy Aktywności Gospodarczej w Węgrzcach Wielkich, kulminacją dnia będą dwa przejazdy (g. 19:00, 20:30) rozgrywanego w centrum miasta nocnego Kryterium Burmistrza Wieliczki.
Niedziela to Odcinki Specjalne rozgrywane tradycyjnie w Brzegach na terenie Wielickiej Strefy Ekonomicznej, Węgrzcach Wielkich oraz na trasie, rozpoczynającej się pod Solnym Miastem i kończącej się na ul. Daniłowicza.

Baza rajdu zlokalizowana będzie w budynku Solnego Miasta w Wieliczce, zaś Park Serwisowy tradycyjnie zlokalizowany będzie na terenie Dworca Autobusowego przy ul. E. Dembowskiego.

Auto Moto Klub Tarnowski reprezentowany będzie przez dwie załogi - debiutującego w Peugeocie 208 R2 Patryka Śmietanę, którego pilotem będzie krakowianin Michał Kluziewicz:

,,Razem z Michałem Kluziewiczem stworzymy załogę podczas ORLEN OIL 8. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2024. Michał zastąpi Grzegorza Mortka, który tym razem zmieni fotel z prawego na lewy. Wystartujemy Peugeotem 208 R2. Ogólnie testy bardzo pozytywne, jestem pod wrażeniem Peugeota 208 R2.” - Patryk Śmietana.

oraz jako samochód funkcyjny "0", pojedzie Grzegorz Mortek:

,,Kultowa impreza rozpoczynająca sezon motorsportowy w Polsce. Rajd, który co roku przyciąga tysiące kibiców chcących zobaczyć rajdową rywalizację na żywo. W tym roku rajd składa się z 12 odcinków o rożnej charakterystyce. Sobotnie zmagania zakończy widowiskowy odcinek jechany po zmroku w centrum Wieliczki. W ubiegłorocznych edycjach pilotowałem Marcina Gładysza, Pawła Saneckiego czy Patryka Śmietanę. W tym roku zamieniam fotel z prawego na lewy i razem z Hubertem Bańbułą będziemy pełnić odpowiedzialną funkcję samochodu funkcyjnego tzw. „zerówki”. Będzie to dla nas trening, a w szczególności dla Huberta poznanie procedur jak i całego rzemiosła pilota rajdowego.” - Grzegorz Mortek.

Zapraszamy kibiców na trasę Memoriału.


Dodał: admin, dnia 11.04.2024, 14:11


Powered by PsNews