Shine Club TarnĂłw

Drukarnia Tarnów i producent reklam

Emocjonujący finał sezonu!
W ostatni weekend września na torze w Radomiu odbyła się IX i X runda ROTAX Max Challenge Poland, w której wystartowali Natalia i Maciej Gładysz.

Podczas sobotniej rywalizacji zawodnicy ścigali się na mokrej nawierzchni przy padającym deszczu. Natalia po bardzo ładnej jeździe zajęła odpowiednio 11. i 15. miejsce, natomiast jej 7-letni brat Maciej w debiutanckim starcie Rotax Micro Max linię mety minął na 20. miejscu, pokonując czterech rywali. Drugiego wyścigu z powodu kolizji z jednym z rywali nie ukończył.

Niedzielne zawody przywitały zawodników słoneczną pogodą. Zawodnicy Gładysz Karting Karting w swoim debiutanckim sezonie w najliczniejszej kategorii w Polsce spisali się bardzo dobrze. Natalia została sklasyfikowana na 15. miejscu, natomiast Maciej na 22 miejscu podczas X rundy.

Sezon 2015 był pierwszym sezonem startów w profesjonalnych zawodach kartingowych dla Natalii i Macieja Gładyszów. Głównym założeniem było zdobywanie doświadczenia i przejechania jak największej ilości kilometrów na treningach oraz podczas zawodów pucharowych i mistrzostw Polski Rotax Max Challenge Poland.

Cel został w 100% zrealizowany! Zawodnicy osiągnęli znaczący progres, rywalizując z powodzeniem z dużo bardziej doświadczonymi rywalami.

Chcielibyśmy podziękować naszym Partnerom za wsparcie, rywalom za walkę na torze, mechanikom za świetnie przygotowany sprzęt, a naszej rodzinie i wiernym przyjaciołom za to że zawsze trzymali za nas mocno kciuki!