Shine Club TarnĂłw

Drukarnia Tarnów i producent reklam

3 Rajd Ziemi Bocheńskiej zakończony.
W dniach 12-13 czerwca odbyła się kolejna eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska – 3. Rajd Ziemi Bocheńskiej.
W tym roku organizatorzy przygotowali dla zawodników całkiem nowe odcinki specjalne! Trasy zostały wytyczone na terenach gmin Łapanów, Nowy Wiśnicz, Trzciana oraz Lipnica Murowana, a ich łączna długość wyniosła ponad 40 km.

Tarnowscy kibice, którzy z racji bliskiej odległości stawili się w licznym gronie na trasie rajdu dopingowali najbardziej dwóm załogom z AMK Tarnowskiego :

Krzysztof Konar / Piotr Krzystanek (BMW 318is) - 7. miejsce w klasie K4 i 10. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Łukasz Kalicki / Piotr Walczak (Honda Civic) nie ukończyli rajdu z powodu awarii. Na OS3 ukręciła się nowa półoś, a na ostatnim odcinku druga z półosi uległa uszkodzeniu i już nie udało się dotrzeć do mety.

Dodał: admin, dnia 20.06.2015, 22:34